Záruky Jaguar & Land Rover

Co znamená vlastnit vozy značky Jaguar a Land Rover? Prodejem vozu odpovědnost výrobce samozřejmě nekončí. Díky rozsáhlé nabídce záručních a servisních služeb, poprodejní péče a podpory si řidiči vozů Jaguar a Land Rover užívají maximální jistotu. S širokými zárukami a servisem za pevné ceny se nemusí obávat žádného nemilého překvapení.

JAGUAR

 • záruka na vozidlo 3 roky, neomezený počet ujetých kilometrů
 • záruka na povrch laku 3 roky, neomezený počet ujetých kilometrů
 • záruka na prorezavění karoserie 6 let, neomezený počet ujetých kilometrů
 • služba Jaguar Assistance po celou dobu záruky vozu (3 roky bez omezení počtu ujetých kilometrů)

LAND ROVER

 • záruka na vozidlo 3 roky nebo 100 000 kilometrů podle toho, co nastane dříve
 • záruka na povrch laku 3 roky, neomezený počet ujetých kilometrů
 • záruka na prorezavění karoserie 6 let, neomezený počet ujetých kilometrů
 • služba Land Rover Assistance po celou dobu záruky vozu (3 roky nebo 100 000 kilometrů podle toho, co nastane dříve)
 

Navazující záruka na nové vozy Land Rover

S prodlouženou navazující zárukou Land Rover na nové vozy můžete platnost původní tříleté záruky od výrobce Land Rover (nebo záruku na 100 000 ujetých km) ve značném rozsahu prodloužit. Pojistíte se tak před nečekanými opravami nejdůležitějších a nejdražších součástí Vašeho vozidla.

 

Pro rozsáhlou ochranu Vašeho vozu jsou k dispozici dvě varianty doby platnosti. Vznikne-li oproti očekávání po uplynutí základní tříleté záruky výrobce nebo po najetí 100 000 kilometrů potřeba provést opravu na některé z nejdůležitějších a nejdražších součástí Vašeho vozu, Land Rover Vám prostřednictvím navazující záruky na nové vozy garantuje až 100procentní převzetí nákladů.

 

Výběrem jedné ze dvou volitelných variant si nadále a na všech cestách dopřejete trvalý pocit jistoty a dokonalého výkonu.

 

Navazující záruka na nové vozy Land Rover Vám umožní profitovat z řady výhod:

 • ochrana před nečekanými výdaji na opravu;
 • záruční smlouva na míru, dle Vaší volby v trvání 12 nebo 24 měsíců;
 • ochrana platná po celé Evropě u všech smluvních partnerů Land Rover;
 • výhodné financování/leasing (prodlouženou záruku lze zahrnout do měsíčních splátek leasingu nebo úvěru);
 • nízké náklady na tuto optimální záruku.

Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT.

 

Služba mobility

Náš partner ÚAMK zajistí a převezme po předchozí dohodě následující výkony: nouzové volání v případě poruchy 24 hodin denně, 365 dnů v roce; pomoc v řešení poruchy na místě; převzetí nákladů na odtažení vozidla do nejbližší autorizované servisní dílny; převzetí nákladů na nocování; zapůjčení náhradního vozidla; převzetí nákladů na železniční nebo leteckou dopravu. Služba mobility se vztahuje na technické závady. Výkony v případě nehody anebo krádeže nejsou touto službou kryty.


Pozáruční garance JAGUAR FIRST CLASS

Doplňková ochrana, lepší poměr cena-výkon, komplexní ochrana po uplynutí záruky výrobce. Zeptejte se svého prodejce Jaguar na First Class pozáruční garanci. Jedná se o vynikající investici do vašeho vozu. Záruka poskytuje komplexní ochranu zahrnující know-how a originální náhradní díly Jaguar i pro případy ve vzdálené budoucnosti. Využitelnost garance a rozsah plnění se mohou v jednotlivých zemích odlišovat.

Pro více informací nás neváhejte KONTAKTOVAT.


Servisní centrum A. Charouz Motors provádí záruční opravy výhradně podle pravidel garančních řádů vydaných oběma výrobci vozů. Veškeré závady vzniklé špatnou montáží nebo vadou materiálu odstraníme v rámci záruky vozu, a to v případě dodržení pravidelných servisních prohlídek předepsaných výrobcem. Záruka na prorezavění karoserie začíná stejný den jako standardní záruka na vůz a trvá výše uvedenou dobu (6 let pro vozy Jaguar a Land Rover).