Discovery Sport

Land Rover Discovery Sport S

Okouzlující vnější prvky, mezi něž patří maska chladiče v odstínu Brunel s rámečkem v odstínu černá Narvik, 17“ kola z lehké slitiny s deseti paprsky a kliky dveří v barvě karoserie, ladí se znamenitě vybaveným interiérem. Optimální úroveň praktičnosti a všestranné využitelnosti navozují sedadla ve druhé řadě, která jsou dělená a sklopná v poměru 60:40 %, dále na přání dodávaná sedadla ve třetí řadě pro uspořádání interiéru 5+2 a sedadla řidiče a spolujezdce nastavitelná v šesti směrech.

Land Rover Discovery Sport SE

Kryty ventilačních otvorů v blatnících v odstínu Dark Atlas a maska chladiče v odstínu Dark Atlas s rámečkem v odstínu Narvik skvěle doplňují kliky dveří a kryty vnějších zpětných zrcátek v barvě karoserie. Fosforově modré osvětlení v interiéru vytváří moderní uvolněnou atmosféru, zatímco optimální úroveň praktičnosti a všestranné využitelnosti navozují sedadla ve druhé řadě, která jsou dělená a sklopná v poměru 60:40 %, dále na přání dodávaná sedadla ve třetí řadě pro uspořádání interiéru 5+2 a sedadla řidiče a spolujezdce nastavitelná v šesti směrech.

Land Rover Discovery Sport HSE

Sedadla jsou čalouněna zrnitou kůží, nabízenou ve třech různých barevných kombinacích, sedadla řidiče a spolujezdce jsou elektricky nastavitelná v osmi směrech a druhá řada sedadel je dělená a sklopná v poměru 60:40 %, podélně posuvná a má nastavitelný sklon opěradel. Na přání se dodává také třetí řada sedadel. Nechybí ani luxusní středová konzola s posuvnou loketní opěrkou, která je obšitá kůží. Konfiguraci interiéru se samozřejmě vyrovná pouze vnější design. Osobité sportovní linie zdůrazňují 18“ kola z lehké slitiny a maska chladiče v odstínu Atlas s rámečkem v černém odstínu Narvik.

Land Rover Discovery Sport HSE Luxury

Tato verze představuje v rámci modelové řady Discovery Sport vrchol vnějšího designu a propojení tvaru a funkce v interiéru. Součástí výbavy jsou nápisy „Discovery“ ve stříbrném odstínu Atlas Silver na kapotě motoru a víku zavazadlového prostoru, které jsou specifické pro model HSE Luxury, společně s galvanizovanými horními a spodními částmi klik dveří a 19“ koly z lehké slitiny s povrchem broušeným diamantem. V interiéru jsou nabízena sedadla čalouněná kůží Windsor s výběrem čtyř barevných kombinací, sedadla řidiče a spolujezdce nastavitelná elektricky v deseti směrech s pamětí pro uložení polohy a druhá řada sedadel dělených v poměru 60:40 %, která může být na přání doplněna třetí řadou sedadel pro uspořádání interiéru 5+2.

landrover-defender Interiér nového modelu Discovery Sport ztělesňuje to nejlepší z moderního životního stylu. Odvážné horizontální a vertikální linie a vynikající úroveň komfortu vytvářejí prostor, v němž budete chtít trávit čas se svou rodinou a přáteli. Na výběr je široká škála barevných kombinací a materiálů pro čalounění sedadel, které vyhoví jakémukoli vkusu. Každý interiér se dodává s až dvěma kombinacemi barev. V této sekci si můžete vybrat kombinaci barev v interiéru vozidla, která bude odpovídat Vašim představám. Na výběr jsou také různá ozdobná obložení.
   

Elegantně integrovanou třetí řadu sedadel si můžete zvolit, pokud potřebujete ještě vyšší úroveň praktičnosti. Tato sedadla jsou ideální pro děti a dospívající a také pro cestování dospělých osob na krátké vzdálenosti (nejsou vhodná pro dětské sedačky). Jsou snadno přístupná po sklopení a odsunutí druhé řady sedadel dopředu. Složením třetí řady sedadel vznikne zavazadlový prostor s rovnou ložnou plochou, která je stejná jako u pětimístného modelu.

 

landrover-defender

Nový Discovery Sport je prvním modelem s novou generací designu SUV značky Land Rover. Toto moderní a atraktivní vozidlo se vyznačuje kompaktní karoserií se zdařilými proporcemi a odhodlaným výrazem. Kombinací osobité siluety s nádherně tvarovanými plochami vzniká neodolatelný celek, který navazuje pevné spojení na emocionální úrovni. Toto moderní a atraktivní vozidlo se vyznačuje kompaktní karoserií se zdařilými proporcemi a odhodlaným výrazem.

   
   
     
defender-vybava Nový Discovery Sport nabízí široký výběr volitelné výbavy. Řada prvků výbavy na přání tak dodá Vašemu vozu ještě individuálnější ráz. Vybírat je možné z široké nabídky exteriéru – kol, převodovek, podvozků či celkové jízdní dynamiky. Mimo toho lze také dle Vašich přání vybavit interiér. Ať už se jedná o sedadla, ovládací prvky či čalounění stropu. V neposlední řadě lze také vybírat příslušenství, která zlepšují jízdní vlastnosti vozu, asistenční systémy či vzhled zavazadlového prostoru.
   
  j 
 
   

 

 SPOTŘEBA MĚSTO l/100 km  MIMO MĚSTO l/100 km  KOMBINOVANÁ l/100 km EMISE CO2 g/km
Vznětový motor eD4 2.0 l (man.*) 5,4 4,1 4,5 -
Vznětový motor TD4 2.2 l (man.) 6.9 / 6.9 5.0 / 5.2 5.7 / 5.8 -
Vznětový motor TD4 2.2 l (aut.) 7.2 / 7.5 5.3 / 5.5 6.0 / 6.2 -
Vznětový motor SD4 2.2 l (man.) 7.2 / 7.0 5.4 / 5.6 6.1 / 6.1 190 / 185
Vznětový motor SD4 2.2 l (aut.) 7.1 / 7.4 5.5 / 5.7 6.1 / 6.3 187 / 195
Zážehový motor Si4 2.0 l (aut.) 10.6 / 10.9 6.5 / 6.8 8.0 / 8.3 251 / 258

 

    Discovery Sport galerie