Discovery 4

Land Rover Discovery 4 S

Discovery 4 S přesvědčuje na silnicích svojí kultivovaností a moderností. Přepracovaný vnější vzhled a náročný interiér svědčí o nejvyšším řemeslném umění, Discovery 4 S s automatickou převodovkou a úsporným 3,0 l TDV6 (155 kW) motorem. Zažijte perfektní spojení stylového požitku z jízdy a robustního výkonu v terénu.

S financováním Land Rover Financial Services máte nyní možnost získat bonus na vůz Discovery ve výši 40.000,- Kč bez DPH

landrover-discovery-4

Land Rover Discovery 4 SE

Discovery 4 SE vychází z již tak neuvěřitelných technických údajů modelu Discovery 4 S a navíc je rozšířen o další výbavu. V Evropě lze vybírat ze dvou vynikajících dieselových motorů s automatickou převodovkou: silný a výkonný 3,0litrový SDV6 (188 kW) nebo úsporný 3,0litrový TDV6 (155 kW).

landrover-discovery-4

Land Rover Discovery 4 HSE

Discovery HSE je kultivovanější než kdy předtím. Spojuje povznášející pocit z jízdy s nadčasovou technikou pro vynikající výkon. Vyberte si ze dvou špičkových dieselových motorů s automatickou převodovkou: silný a výkonný 3,0litrový SDV6 (188 kW) a úsporný 3,0litrový TDV6 (155 kW).

landrover-discovery-4

landrover-discovery-4

Nový DISCOVERY 4 se vyznačuje vyšším výkonem, nižší spotřebou a jízdními vlastnostmi mimořádnými pro tuto velikost. Nový dieselový motor TDV6 3.0 se sekvenčním turbokompresorem okouzluje fantasticky tichým chodem, enormní trakční kapacitou a moderní úsporností.

Přímočarý luxus. Zcela nově koncipovaný vnitřní prostor vozu DISCOVERY 4 zprostředkovává svými prvotřídně zpracovanými, vysoce kvalitními materiály zážitek luxusu a komfortu. Řemeslná dovednost a kvalita bez kompromisů, od prvotřídních sedadel až po elegantní detaily, jako je dvojitý šev na palubní desce, vytvářejí nádherné prostředí, v kterém se cestování stává skutečným požitkem. Nová středová konzola, nový informační a audio systém i osvědčené elektronicky řízené vzduchové pérování zajišťují maximální komfort.

landrover-discovery-4

Nápadný nový design světlometů s jedinečnou světelnou stopou, nová mřížka chladiče s voštinovou strukturou a opticky přepracovaný nárazník s vylepšenou aerodynamikou dodávají klasickým liniím modernost.

 

discovery-vybava

Land Rover DISCOVERY nabízí množství volitelného příslušenství. Lze si vybrat z široké nabídky kol, barev karoserie, motorů a převodovek. Mimo toho lze také dle Vašch přání vybavit interiér - sedadla, vnitřní výbavu, čalounění, ovládací prvky a podobně. V neposlední řadě si lze také vybrat výbavu, která ovlivňuje jízdní vlastnosti vozidla a nadstandardní bezpečnostní prvky.

Výbava vozu Land Rover DISCOVERY 4

 

SPOTŘEBA SPOTŘEBA MĚSTO l/100 km MIMO MĚSTO l/100 km KOMBINOVANÁ l/100 km  EMISE CO2 g/km
3.0 LR-SDV6 automatika (188kW) 9,8 8,1 8,8 230

3.0 LR-TDV6 automatika (155kW)

9,7 7,8 8,5

224

discovery-motor

LR-SDV6 3.0 AUTOMATIKA

Vznětový motor LR-SDV6
3,0 litru je vybaven
8stupňovou převodovkou.

  • Výkon (kW / k): 188 / 256
  • Počet válců: 6

LR-TDV6 3.0 AUTOMATIKA

Vznětový motor LR-SDV6
3,0 litru je vybaven
8stupňovou převodovkou.

  • Výkon (kW / k): 155 / 211
  • Počet válců: 6