INTERIÉR
 

Usedněte do vozu, který je plný života díky inteligentním a rychle reagujícím prvkům výbavy, které plně podporují potěšení z jízdy.

BARVY INTERIÉRU A VÝBĚR MATERIÁLŮ

Srdcem vozu Jaguar XF je špičkové řemeslné zpracování a kvalita značky Jaguar. Vytvořte si ideální interiér vozu Jaguar XF přesně podle svých představ – vyberte si z 19 barevných provedení a osmi obložení. Čalounění sedadel je k dispozici v devíti barevných odstínech a čtyřech typech zpracování: Suedecloth, Bond Grain, Soft Grain a Carbon Soft Grain. Kůže pochází od nejlepších dodavatelů z Velké Británie a Itálie, aby vždy byl vždy zaručen ten nejměkčí přirozený pocit. Dvojité prošívání zvyšuje odolnost a kontrastní švy lze u určitých modelů kombinovat s kůží čalounění sedadel a dveřních přihrádek. Můžete si vybrat i obložení v provedení z uhlíkových vláken nebo z klavírového laku.

OBLOŽENÍ

Doplňte výběr barev a materiálů interiéru volbou některého z vytříbených obložení, které kabině propůjčí buď luxusnější, nebo sportovnější vzhled – rozhodnutí je jen na vás.

FOSFOROVĚ MODRÉ DEKORATIVNÍ PODSVÍCENÍ

Uvolněte se v uklidňující mírné záři měkkého fosforově modrého osvětlení - od přístrojové desky po důležité prvky interiéru.

DOSTATEK ODKLÁDACÍHO PROSTORU

Oceníte také snadnou přístupnost účelně navržených odkládacích prostorů. Kromě velké odkládací schránky má Jaguar XF odkládací prostory ve všech dveřích a v zadní části opěradel předních sedadel. Volič JaguarDrive SelectorTM je díky ergonomickému provedení méně náročný na prostor, takže bylo možno přidat další odkládací prostory, jako je například prostor na ukládání CD disků, přídavná napájecí zásuvka či přední rozhraní pro média. Ve voze též naleznete dva držáky na nápoje v přední konzole a další dva ve středové loketní opěrce na zadních sedadlech.

OBJEMNÝ ZAVAZADLOVÝ PROSTOR

Zavazadlový prostor pojme více, než byste očekávali. Zavazadlový prostor modelu Jaguar XF má objem minimálně 500 litrů, ale podle typu rezervního kola se může se zvětšit až na 540 litrů. Potřebujete-li více prostoru, zvolte při výběru vozu sklopná zadní sedadla; zavazadlový prostor modelu Jaguar XF se tak rozšíří o dalších 420 litrů. Zavazadlový prostor modelu Jaguar XF Sportbrake nabízející 1 675 litrů je ještě všestrannější.

INTERIÉR – PROVEDENÍ „R“

Jaguar XF s provedením interiéru, které je stejně sportovní jako jeho úchvatný výkon. Objevte exkluzivní možnosti - sportovně laděná obložení a barevná provedení interiéru. Usaďte se do kožených předních sportovních sedadel čalouněných kůží Soft Grain (nastavitelných v 18/18 směrech), s elektricky nastavitelnými bočními opěrkami, které zajišťují větší pohodlí v zatáčkách. Na přístrojové desce, volantu a opěrkách hlavy předních sedadel jsou umístěny znaky s písmenem R. Palubní přístroje s červenými ukazateli zdobí nápis „KOMPRESOR“.

INTERIÉR – PROVEDENÍ „R-S“

Sportovní sedadla modelu Jaguar XFR-S umožňují nastavení v 18/18 směrech. Jsou čalouněna kůží v barvě Warm Charcoal s prvky v kůži Carbon, kontrastní kédry v odstínech Reims Blue, Red či Ivory a jsou ozdobena reliéfním logem R-S. Logo R-S zdobí jedinečný povrch Dark Mesh Aluminium na přístrojové desce, lišty bočních prahů, volant a koberečky.

SPORTOVNÍ INTERIÉR

Zdůrazněte pohodlí, luxus a sportovní prvky kabiny vozu Jaguar XF. Interiérový paket je k dispozici se sportovními sedadly čalouněnými kůží Bond Grain nebo Soft Grain. Zahrnuje snadné elektrické nastavení sedadel v 18 směrech, vyhřívaná přední sedadla a možnost uložení dvou nastavení sedadla řidiče do paměti. Užijte si moderní styl pečlivě vyrobeného obložení v klavírovém laku, povrch pedálů z leštěné nerezové oceli i pohodlí vnějších zpětných zrcátek a sloupku řízení s paměťovou funkcí.

INTEGROVANÉ OVLÁDÁNÍ A VYHŘÍVANÝ VOLANT

Vychutnejte si pohodlné dotykové ovládání. Aktivujte zábavní systém, ovládejte tempomat, používejte interaktivní hlasové ovládání modelu Jaguar XF (je-li součástí výbavy) – to vše pomocí spínačů umístěných příhodně na volant vašeho vozu Jaguar XF. Pokud se rozhodnete pro volitelný vyhřívaný volant, můžete si užívat zvýšeného komfortu za mrazivých zimních rán.

KLIMATIZACE

Upravte vnitřní prostředí tak, aby vyhovovalo vám a vašemu spolujezdci. Oba si tak můžete nastavit různou teplotu díky dvouzónové klimatizaci, která zahrnuje filtrování pylových částic a zápachu, regulaci vlhkosti a automatické odmlžování oken. Pro modely XF a XF Luxury jsou navíc k dispozici vyhřívaná přední sedadla. Ta jsou u modelu XF Premium Luxury součástí standardní výbavy. Modely XF Portfolio a XFR mají odvětrávaná přední sedadla s možností vyhřívání i chlazení.