INTERIÉR
 

Zcela nový XF nabízí v interiéru výjimečný luxus a velkorysou nabídku místa pro všechny cestující – prostor pro kolena vzadu je nejlepší ve své třídě. Inteligentní design a moderní řemeslné zpracování vytváří prostředí, které je luxusní a komfortní. Všechno kolem vás se probudí k životu, jakmile stisknete pulzující červené tlačítko Start. V dokonalé choreografii se výdechy ventilačních otvorů otočí vzhůru, volič JaguarDrive se plynule vysune a motor zavrčí – na základě tohoto fascinujícího představení už budete tušit, jaká jízda bude následovat.

DOKONALÉ ZPRACOVÁNÍ

Zcela nový XF poskytuje individuální výběr a mimořádný luxus. V jeho interiéru jsou prémiové materiály elegantně zpracovány v designu, který je zárukou ryzího, všeobsáhlého komfortu. Stiskněte červeně pulsující tlačítko Start a XF oživne. Výdechy ventilační soustavy se v dokonalé choreografii natočí směrem k vám, volič převodovky JaguarDrive Selector se plynule vysune vzhůru, motor zavrčí a po zádech vám proběhnou vlny příjemného mrazení. Na své si přijdou i cestující na zadních sedadlech modelu XF, které potěší největší prostor pro kolena ve své třídě. Ať sedíte kdekoli, moderní design, záplava přirozeného světla a znamenité řemeslné zpracování zcela nového modelu XF vytváří atmosféru příjemné pohody.

NA SEDADLE ŘIDIČE

  • Jakmile stisknete startovací tlačítko, spustí se sehraná startovací sekvence, který navodí dramatickou atmosféru vzrušení.
  • Ovládací centrum v podobě dotykového displeje systému InControl poskytuje rozmanité funkce, díky nimž bude vaše jízda ještě zábavnější, propojenější a bezpečnější.
  • Zcela nový XF si můžete individualizovat širokou škálou luxusních ozdobných prvků a obložení.

PROSTOR K ODPOČINKU

  • Zcela nový XF nabízí vzadu největší prostor pro nohy ve své třídě. Díky tomu si mohou cestující na sedadlech vzadu užívat více prostoru a komfortu.
  • Osvětlení interiéru s diodami LED a bodovými svítilnami poskytne vám i vašim spolucestujícím jasné světlo podle individuálních potřeb.
  • Na přání dodávané doplňkové ambientní osvětlení celého vnitřního prostoru umocňuje eleganci interiéru modelu XF. Zvolte si pro svůj XF konfigurovatelný systém ambientního osvětlení a budete mít na výběr deset barev pro každou náladu.

MODERNÍ KRÁSA, PROGRESIVNÍ STYL

Zcela nový XF je atletem s pevnými svaly. Nádherné křivky vdechují jeho asertivnímu charakteru život. Záměry prozrazuje suverénní, vzpřímená maska chladiče a výrazné prolisy na kapotě. V celé délce karoserie protíná boční plochy elegantní oblouk, který ústí do zadních svítilen LED, které zasahují do stran a vyznačují se osobitým designem inspirovaným modelem F-TYPE.

Elegantní, sportovní a progresivní tvary zcela nového modelu XF přispívají k vynikající aerodynamice. Plynulé obtékání karoserie vzduchem šetří palivo a snižuje emise. Zcela nový XF vyzařuje sebedůvěru z každého úhlu pohledu a svým vzhledem vyvolává touhu usednout za volant a vyjet.