Na základě nám dostupných informací nabízí několik subjektů v Praze a okolí nabídku prodejních a servisních služeb pro značky Jaguar a Land Rover, ačkoliv NEMAJÍ autorizaci výrobce. Využití jejich služeb je však spojeno s mnoha riziky, na které si Vás dovolujeme upozornit.

Proč autorizovaný prodej

 • Kvalita služeb – získání autorizace od výrobce je vyjádřením vzájemné důvěry (dealer/výrobce), špičkové kvality nabízených služeb a prokázané stability společnosti. Autorizační proces se skládá ze splnění mnoha náročných kritérií stanovených výrobcem, které odpovídají kvalitě výrobků, image a postavení značek Jaguar, Land Rover a Range Rover

 • Původ vozů – naše vozidla jsou nám dodávána přímo výrobcem, tedy zaručeně nová jak fyzicky, tak „papírově“. Neautorizovaní prodejci velmi často nabízejí vozy, které již byly registrovány mimo ČR, v místě původního dealera jako tzv. jednodenní registrace neboli „tageszulassung“. O této skutečnosti samozřejmě nepodávají žádné informace, ačkoliv tento fakt má zásadní vliv na záruku a mnohdy způsobí majiteli vozu problémy při cestě mimo ČR

 • Kvalita vozů – naše vozidla jsou dodávána ve stoprocentním stavu s kompletní výbavou dle specifikace vozu z výroby. Neautorizovaní prodejci často nabízejí vozidla, která u původního dealera sloužila například jako předváděcí, a využívají skutečnosti, kdy evropská legislativa považuje, z pohledu DPH, vozidla do 6000 najetých km nebo 6 měsíců stáří od 1. registrace za nová. Nová ale rozhodně nejsou! Dále je běžnou praxí neautorizovaných prodejců, že faktický stav a vybavení vozu neodpovídá stavu, jak bylo vozidlo vyrobeno. Mnohdy jsou u těchto neautorizovaných prodejců z vozidel vymontovávány části výbav např. audio systémy, navigace apod., které jsou pak prodávány samostatně. Jsou známy případy, kdy byly z nového vozu vymontovány díly, které se dále používají pro opravy. Do nového vozu jsou pak vmontovány vadné díly s tím, že se spoléhá na jejich výměnu v rámci zákonné záruky u některého z autorizovaných dealerů

 • Záruka – naše nová vozidla jsou dodávána s plnou záruční dobou poskytovanou výrobcem, tj. 3 roky od uvedení do provozu. Toto je velmi důležitý fakt, neboť rozhodujícím datem pro plnění eventuální garance ze strany výrobce je právě datum uvedené v systémech výrobce, a které se v našem případě shoduje s datem v servisní knížce. V bodě "Původ vozů" je často uvedeno, že vozidla prodávaná neautorizovanými prodejci byla již jednou nahlášena do provozu v zemi původního dealera. To znamená, že i poskytovaná záruka již byla spuštěna tímto prvním nahlášením výrobci. O této skutečnosti neautorizovaní prodejci velmi často svoje klienty vůbec neinformují.

 • Personál – náš personál je kompletně vyškolen a disponuje nejaktuálnějšími informacemi od výrobce ve všech oblastech: výrobky (vozidla a příslušenství), ceny, prodejní podmínky, financování vozů, záruky, servis, doplňkové služby atd.

 • Nabídka vozů – naše nabídka vozů je nejširší možná a zahrnuje vozidla nová, předváděcí, manažerská, referentská, zánovní a ojetá.

 • Kompletní nabídka – nabídka našich služeb je naprosto kompletní, ze všech oblastí obchodu a servisu motorových vozidel

 • Značkové financování – jako autorizovaný dealer disponujeme možností nabízet zákazníkům značkové financování vozů: Jaguar Finance a Land Rover Finance. Tyto produkty jsou vyvinuty přesně na míru požadavkům zákazníků našich značek

Proč navštěvovat autorizovaný servis

 • Kvalifikovaný personál - Jako autorizovaný servis máme mechaniky a techniky, kteří pravidelně prochází ŠKOLENÍM OD VÝROBCE. To je zárukou dodržování předepsaných pracovních postupů a eliminuje zdlouhavé hledání vhodného řešení, které v případě neautorizovaného servisu zaplatí zákazník.

 • Garance mobility na 12 měsíců po každé servisní prohídce

 • Fixní cena servisní prohlídky

 • Know how - Jako autorizovaný servis máme nejlepší přístup k TECHNICKÝM NOVINKÁM a AKTUALIZACÍM SOFTWARU pro Vaše vozidlo. Máme přístup k TECHNICKÉ POMOCI VÝROBCE, který nám pomáhá v problematických případech.

 • Vybavení servisu - Jsme vybaveni SPECIÁLNÍM NÁŘADÍM a DIAGNOSTIKOU určené pro Vaše auto. To nám umožňuje provést práci rychleji a kvalitněji. Tedy pro Vás jako zákazníka ekonomicky nejvýhodněji

 • Hodnota vozu - je podstatně vyšší, pokud je servisován v autorizovaném servisu, má servisní historii a řádně vedenou servisní knížku. Při následném prodeji tedy získáte mnohem vyšší cenu za Váš vůz.

 • Záruka - ručíme za naši práci, našim prostřednictvím získáváte také záruku výrobce na náhradní díly.

 • Pro své zákazníky máme pohodlné ČEKACÍ PROSTORY s nápoji a tiskem

 • Nabízíme zapůjčení náhradního vozidla různých kategorií, odvoz zákazníka nebo jízdenku na MHD zdarma.

 • Kalkulace ceny - Vždy Vám PŘEDEM oznámíme očekávanou cenu za provedené práce, která je kalkulována na základě norem stanovených výrobcem. Toto Vám zaručuje provedení opravy v předepsaném čase dle předepsaných postupů. Neprovedeme žádnou práci, kterou byste předem neodsouhlasili.

 • Odborné poradenství - Vedeme detailní ZÁZNAMY o opravách provedených na Vašem autě, čímž můžeme přesně navrhnout práci, která by na Vašem voze měla být provedena.

 • Náhradní díly - Používáme výhradně ORIGINÁLNÍ DÍLY doporučené výrobcem. Neoriginální díly mohou být levnější, ale také méně odolné, méně funkční, protože nebyly vyvíjeny a testovány výrobcem. Používáním originálních dílů se vyhnete možnosti, že Váš vůz byl opatřen levnými a nebezpečnými kopiemi originálních dílů dovezených z třetích zemí.

 • Provozní náplně - Používáme prvotřídní, výrobcem doporučená MAZIVA, KAPALINY A CHLADÍCÍ MÉDIA, protože levné, nekvalitní oleje mohou způsobit předčasné opotřebení a poškození vozu.