Partneři

Při svých aktivitách spolupracujeme s předními společnostmi ve svém oboru, mezi které patří například British Chamber of Commerce, Maxiservice, Miracle Moment, Bushman, Golf Mariánské lázně a další.

 

Gastronomica

Gastronomica La Bottega di Aromi je novým podnikem v Ondříčkově ulici na Praze 3. Gastronomické bistro s velkou nabídkou italských laskomin má navíc jednu exkluzivní novinku - kuchařský prostor se zcela novou koncepcí, tzv. „rosticceria“, která v italštině znamená místo pro opékání a grilování. Proto je uprostřed umístěn gril s nabídkou čerstvých grilovaných kuřat z volného chovu.  Grilovaná kuřata jsou hlavní specialitou podniku a jsou doplněna rozmanitým teplým bufetem složeným z toho nejlepšího, co italská gastronomie nabízí.
   

La Bottega di Finestra

Bistro & obchod otevřel v lednu 2012. Jeho majiteli jsou Riccardo Lucque a Ondřej. Obchod nabízí tradiční italské delikatesy. Přední část slouží jako bistro, kde je možné si objednat snídani, vychutnat kávu Gianni Frasiho, dopřát si rychlý oběd nebo si koupit jídlo s sebou. V zadní části obchodu nechybí čerstvé ryby a maso, velký výběr vín, parmské šunky a sýrů, ale také pravé italské pečivo, nebo dezerty a čokoládové pochoutky.
   

Restaurace Aromi

Restaurace byla otevřena v roce 2005 Riccardem Lucquem, italským šéfkuchařem s bohatými mezinárodními zkušenostmi. Ruku v ruce se svým mottem "jednoduchost, tradice a vášeň" nabízí jedinečnou příležitost ochutnat autentickou italskou kuchyni s důrazem na ryby a plody moře. Majitel se zaměřuje na kvalitní a čerstvé italské suroviny, ze kterých jsou jídla připravována, dále na dovoz typických produktů, které ještě nebyly zavedeny na tuzemský trh, a v neposlední řadě také na bio produkty od menších italských dodavatelů.
   

Restaurace La Finestra

La Finestra se zaměřuje na masové speciality a steaky z nejkvalitnějšího hovězího masa dodávaného chovateli z Itálie. Hlavní atrakcí je možnost sledovat dílo šéfkuchaře Tomáše Černého, který připravuje vybraný pokrm přímo v srdci kuchyně. Slovo „finestra“ v italštině znamená okno a právě proto bylo zvoleno jméno restaurace ve své celé podobě La Finestra in Cucina - „okno do kuchyně“. Další doménou restaurace je velká vinotéka italských vín s 600 druhy vín, která se nachází ve sklepních prostorech.
   

Restaurace Il Mercato

Restaurace otevřela v květnu 2012 na Zelném trhu 2 v centru Brna. Majitelem je šéfkuchař Riccardo Lucque spolu s partnery Ondřejem Rákosníkem a Martinem Němcem. Il Mercato představuje italskou kuchyni s důrazem na kvalitní a čerstvé suroviny, ze kterých jsou jídla připravována. Dopoledne je možné si dopřát snídani na venkovní zahrádce a každý všední den je připraveno polední menu. V restauraci nechybí ani široký výběr nejen italských vín, ale také moravských a francouzských.
   

Maxi Service

Společnost Miroslava Šimka - Maxi Service oslavila již  15. výročí svého působení na gastronomickém trhu. Během této doby zrealizovala více než 2930 eventových a cateringových akcí nejen v České republice, ale i ve státech Evropské Unie. Od začátku svého vzniku zdůrazňuje komplexnost nabízených služeb, originální pojetí gastronomie a neobvyklou choreografii eventových akcí. 
Ve spolupráci s dalšími partnery z oblasti techniky, dekorací a zábavy pro Vás zajistí celou akci na klíč a pro Vaše zákazníky nezapomenutelný večer. Společnost disponuje vlastním inventářem pro 2000 osob a více jak čtyřiceti druhy barevné kompozice celého večera.
   

Miracle moment

Exkluzivní zážitek pro vybraných dvacet osob s výběrem originálních jídel a dokonalým snoubením špičkových nápojů.
Miracle moment tvoří špičkový tým odborníků, kteří Vám zajistí dokonalou prezentaci ve Vašich soukromých prostorech a na místech, které jsou běžně nedostupné.V součastné době Vám poskyrnou k neobvyklému setkání soukromou Tvrz Třebotov.
Nabízí dokonalý ručně vyráběný inventář od Versace a Crystal Glamour. Menu je vybíráno společně s klientem, stejně jako dekorace určené pro klientovy vlastní prostory nebo exkluzivní prostory Miracle moment. Nejnovějšími vozy značky Jaguar a Land Rover dopraví Vás i Vaše partnery na místo konání a zpět.