Skladové a předváděcí vozy Land Rover a Range Rover

Když se v dnešní době řekne Land Rover, člověk si okamžitě představí robustní výkon, moderní design s nadčasovými technologiemi, a především zaručenou spolehlivost.

Automobilová značka Land Rover již nevyrábí pouze modely do extrémního terénu, jako je například Land Rover Defender, ale také automobily pro všední použití, se kterými se nemusíte bát zhoršeného terénu ani nepřízně počasí, například Land Rover Freelander.

Aktuálně se snaží automobilka vyrábět modely té nejvýšší možné kvality. Proto dbá na prvotřídní a osvědčené kvalitní materiály, řemeslnou dovednost a nejmodernější technologie v oblasti komfortu a bezpečnosti svých nabízených vozů.

Automobilka Land Rover má ve své výrobě i velmi známý a úspěšný model Range Rover. Tento typ je již ve své třetí generaci a je skutečným příkladem moderní architektury, luxusního designu a prvotřídního dílenského zpracováním v každém detailu.

Pokud chcete vlastnit opravdový skvost mezi vozy kategorie SUV, neváhejte a přijďte se k nám informovat. Samozřejmostí je dostupná předváděcí jízda, po které již jiný automobil nebudete chtít.

Historie Land Roveru

Na amsterdamském veletrhu měla roku 1948 debut automobilová značka, která se stala později skutečnou legendou. Původně byl Land Rover konceptován jako tažný stroj, ovšem časem se z něj, především díky pohonu všech čtyř kol, stal nepostradatelný pomocník ve všech nehostinných částech naší planety.