Jaguar F-Pace

Zdrojem mimořádné radosti z řízení tohoto sportovního crossoveru jsou pohotové reakce a suverénní jízdní vlastnosti, k nimž přispívá instinktivní pohon všech kol a systém Jaguar All Surface Progress Control.

CENÍK VOZŮ F-PACE

 
 
    
  • Jaguar F-PACE přijíždí! Tento nový sportovní crossover je nejnovějším přírůstkem v našem portfoliu svůdných a dynamických vozů.
 
  • Je to vrcholná podoba praktického sportovního vozu, která kombinuje strhující výkon s intuitivní technologí a nejlepší praktičností ve své třídě. Jaguar F-PACE vychází ze studie C-X17, která byla odhalena na Frankfurtském autosalonu v roce 2013.
 
  • F-PACE je postaven na vyspělé hliníkové platformě značky Jaguar a jako první vůz svého druhu přináší novou definici segmentu vozidel kategorie crossover.
 
  • Šéfdesignér Ian Callum poznamenal: „Naše loňská studie C-X17 vyvolala tak nesmírně pozitivní reakce, že jsme ji prostě museli zrealizovat.“
 
  • „Jaguar F-PACE je inspirován modelem F-TYPE a ztělesňuje dokonale vyváženou kombinaci stylu, sportovního výkonu a praktičnosti. Nabízí jedinečné a nádherné spojení vnějšího designu, inspirovaného sportovními vozy Jaguar, s mimořádně praktickým a prostorným luxusním interiérem. F-PACE je naším rodinným sportovním vozem.“