Asistenční služby

Jaguar a Land Rover Assistance představuje bohatý program, jehož cílem je zajistit absolutní spokojenost zákazníků, vznikne-li někdy na Vašem voze technický problém nebo přihodí-li se Vám nehoda.
Plnění zahrnuje odtahovou službu, zapůjčení náhradního vozidla až po navrácení Vašeho vozu.
 

Volejte Land Rover Assistance     +420 261 000 557
Volejte Jaguar Assistance             +420 261 000 556

 

_________________________________________________________________________________________________________________________

Doplňkové asistenční služby


ACA - Asistenční služby
 

Společnost ACA1213 je jedním z nejvýznamnějších poskytovatelů komplexních služeb pro motoristickou veřejnost. Naše motto je „motoristům k službám“ což přesně charakterizuje naší hlavní náplň. Zajišťujeme pro motoristickou veřejnost nejenom základní asistenční služby jako je odtah nepojízdného vozidla, mechanika silniční služby a náhradní vozidlo, ale i doplňkové služby jako je například zajištění místa nehody, obhlídka poškozeného vozidla, uschování nepojízdného vozidla, tlumočníka na telefonu, zprostředkování ubytování a mnoho dalších služeb souvisejících s provozem motorového vozidla na komunikacích v České republice a na území geografické Evropy. Všechny tyto služby zajišťují odborní pracovníci našeho Call centra 24 hodin denně, 365 dní v roce. Všechny služby pro naše klienty zajišťujeme buď vlastními prostředky, nebo prostřednictvím naší partnerské sítě.

United Auto

VÁM NABÍZÍ CELOU ŘADU BENEFITŮ A SLEV! PODÍVEJTE SE, CO VŠE MŮŽETE ZÍSKAT S KARTOU UNITED-AUTO PLUS:


Platební karta UNITED-AUTO PLUS vám například nabízí:

Navíc se karta UNITED-AUTO PLUS velice jednoduše ovládá! Stačí jedno projetí a bezhotovostně nakupujte zboží nebo služby, aniž byste museli použít své vlastní peníze. Čím více svou kartu projíždíte, tím více výhod získáváte.